درباره ما

گوسفند زنده مورد نیاز خود را از مرکز خرید و فروش گوسفند زنده و دام پاک (لایوشیپ پاک) بدون واسطه و به طور مستقیم از تولید کننده به مصرف کننده با قیمت مناسب خریداری کنید. مرکز خرید دام زنده در تهران با 17 سال تجربه در حوزه خرید و فروش و تامین گوسفند و گوساله زنده جهت مراسمات، نذورات و عقیقه در تمام طول سال به صورت شبانه روزی در چندین شعبه در نقاط مختلف تهران فعالیت دارد.

خرید آنلاین گوسفند زنده یا خرید اینترنتی دام زنده نیازی است که امروزه باتوجه به مشغله‌های کاری و زندگی به امری عادی تبدیل شده است. لایوشیپ پاک این امکان را فراهم کرده است تا شما بتوانید دام زنده مد نظر خود را به راحتی داشته باشید.نرخ گوسفند زنده در گروه لایوشیپ پاک مطابق نرخ روز گوسفند زنده در سال 97 است.نرخ دام زنده براساس نژاد آن‌ها برحسب کیلو است، چراکه هر نژادی درصد چربی و گوشت متفاوتی دارد.

قیمت گوسفند زنده99


 باتوجه به نوسانات قیمتی که در سراسر کشور برای تمامی کالاها، مواد غذایی و … روی داده است. لایوشیپ پاک در تلاش است تا با ثابت نگه داشتن قیمت‌های خود و تخفیف های مختلف شرایط را برای خرید دام زنده برای شما خریاران محترم فراهم نماید. گروه لایوشیپ امکان خرید گوسفند زنده و گوشت گوسفند را برای مشتریان خود فراهم کرده است، شما می توانید در کمترین زمان در صورت تمایل ثبت سفارش کنید. کافی است با یکی از شماره های زیر تماس و پس از دریافت قیمت گوسفند زنده  بر اساس نیاز خود دام مورد نظر تان را تهیه کنید و ما دام را همراه با باسکول به محل شما ارسال می کنیم.

قیمت گذاری

قیمت

  • امروز دوشنبه 98/8/13 قیمت هرکیلو گوسفند زنده ازنژاد کردستان هرکیلو 41000 تومان ازنژاد مغان 40000 تومان واز نژاد سنگسر 39000 تومان می باشد

  • امروز پنجشنبه 98/8/9 قیمت هرکیلو گوسفند زنده ازنژاد کردستان هرکیلو 40000 تومان ازنژاد مغان 38000 تومان واز نژاد سنگسر 38000 تومان می باشد

    • امروز چهارشنبه 98/8/3 قیمت هرکیلو گوسفند زنده ازنژاد کردستان هرکیلو39000 تومان ازنژاد مغان 40000 تومان واز نژاد سنگسر 39000 تومان می باشد.

قیمت

  • امروز سه شنبه 98/7/16 قیمت هرکیلو گوسفند زنده ازنژاد کردستان هرکیلو 41000 تومان ازنژاد مغان 38000 تومان واز نژاد سنگسر 40000 تومان می باشد.

  • امروز شنبه 98/6/9 قیمت هرکیلو گوسفند زنده ازنژاد کردستان هرکیلو 39000 تومان ازنژاد مغان 40000 تومان واز نژاد سنگسر 38000 تومان می باشد.

  • امروز چهارشنبه 98/6/20 قیمت هرکیلو گوسفند زنده ازنژاد کردستان هرکیلو 41000 تومان ازنژاد مغان 40000 تومان واز نژاد سنگسر 39000 تومان می باشد.

قیمت

  • امروز یکشنبه 98/5/13 قیمت هرکیلو گوسفند زنده ازنژاد کردستان هرکیلو 39000 تومان ازنژاد مغان 40000 تومان واز نژاد سنگسر 39000 تومان می باشد.

  • امروزچهارشنبه 98/5/30 قیمت هرکیلو گوسفند زنده ازنژاد کردستان هرکیلو 41000 تومان ازنژاد مغان 40000 تومان واز نژاد سنگسر 39000 تومان می باشد.

  • امروزیکشنبه 98/7/28 قیمت هرکیلو گوسفند زنده ازنژاد کردستان هرکیلو 40000 تومان ازنژاد مغان 38000 تومان واز نژاد سنگسر 39000 تومان می باشد.

سوالات متداول

قیمت گوسفند زنده در این سایت به چه صورت تعیین می شود؟

به صورت کلی قیمت تمایمی گوسفدان زنده و دام ها بر اساس کیفیت میزان گوشت و تغییرات دام بازار تهران تعیین میشود،برای اطلاعات بیشتر با شماره 09125086439 تماس بگیرید.

مزیت خرید گوسفند زنده از مجموعه لایوشیپ پاک چیست؟

داشتن دام جوان و پر گوشت با پراوری مناسب و قصاب به همراه با دام زنده نیز به صورت رایگان به محل مورد نظر ارسال می شود و به دلخواه شما قصاب ماهر گروه لایوشیپ خرد کردن گوشت را بر عهده خواهد گرفت.

چگونه گوشت گوسفندی تازه را تشخیص دهید؟

گوشت گوسفندی تازه معمولا رنگ روشنی داشته و از شفافیت خاصی برخوردار است و چربی های روی گوشت صاف و کاملاً سفید می باشند اما اگر گوشتی روی چربی هایش حباب وجود داشت و یا اینکه رنگی تیره و کدر داشت بدانید آن گوشت کم کیفیت است و حتی احتمال فاسد بودن گوشت وجود دارد.

محاسن خرید دام زنده از لایوشیپ پاک

1 ارسال رایگان دام در تهران
2.ارسال باسکول در هنگام تحویل به مشتری و وزن کردن دام جلوی چشمان مشتری

3.رسال دام با شکم خالی و یا کم کردن وزن در هنگام غروب

4.گروه گوسفند زنده دارای مجوز از شهرداری و اتحادیه گوشت گوسفندی میباشد و جزء مراکز معتبر فروش گوسفند زنده است.

5.خرید با قیمت روز بدون پرداخت هیچ گونه وجه اضافی بابت قصاب و خرد کردن گوشت 

6.عدم استفاده از آنتی بیوتیک و داروهای هورمونی برای افزایش وزن دام

نحوه خرید دام زنده از لایوشیپ پاک

اگر در تهران سکونت دارید و قصد دارید دام زنده ای را خریداری نمایید، و به دنبال یک مرکز خرید کاملا بهداشتی و منصفانه می باشید لایوشیپ پاک می تواند تمام نیاز شما همچنین معیارهای خرید دام زنده بهداشتی را برآورده کند. شما برای خرید دام زنده پس از تماس با شماره های فوق و سفارش دام مورد نظر خود و اعلان سایر اطلاعات همچون، آدرس، زمان دریافت، وزن دام و… گروه ما دام را در زمان تعیین شده به همراه باسکول و قصاب مجرب ارسال می نماید. قصاب موظف است گوشت را خرد کرده و تحویل شما نماید.

سخن پایانی

همانطور که میدانید گوسفند زنده همانند سایر دام ها دارای نژاد های متفاوتی می باشند که هر نژاد دارای قیمت مختلفی هستند، برای اطلاع یافتن از قیمت گوسفند زنده  و هر گونه سوال در این زمینه می توانید با شماره های ثبت شده در سایت تماس بگیریدو لایوشیپ پاک بهترین و بزرگترین مرکز فروش گوسفند زنده می باشد که سال هاست در فروش گوسفند زنده مشغول فعالیت است و از این طریق توانسته است رضایت افراد زیادی را جلب نماید.

در مجموعه لایوشیپ پاک بعد از تماس با شماره های فوق و اعلان آدرس، زمان دریافت، وزن دام، گوسفند زنده یا بره زنده انتخابی شما توسط گروه گوسفند زنده در ساعت تعیین شده  همراه با باسکول ارسال میکنیم. برای اینکه شکم دام خالی باشد و سو تفاهمی در این زمینه پیش نیاید گوسفند زنده پیشنهاد میدهد صبح ها بیشتر اقدام به خرید گوسفند زنده کنید