رد کردن لینک ها

نرخ روز گوسفند زنده و دام زنده

تخفیف و خدمات ویژه مخصوص ماه محرم

به مناسبت ماه محرم و تاسوعا و عاشورا حسینی، گروه لایوشیپ پاک در نظر دارد تا با هر خرید شما (گوسفند زنده) نذری هایی را در اختیار شما بگذارد:

سرویس حمل و نقل گوسفند

قصابی گوسفند به صورت رایگان

خرد کردن گوشت گوسفند به صورت رایگان

فروش گوسفند زنده مخصوص محرم

با عرض تسلیت به شما همه عزیزان به مناسبت ایام سوگواری سالار شهیدان، ابا عبدالله الحسین (ع) در نظر داریم به خاطر شرایط اقتصادی فعلی جامعه تخفیفاتی برای شما عزیزان در نظر بگیریم. تا سنت نذری و سوگواری ها برپا باشد و ما نیز در این امر مهم و خداپسندانه شریک باشیم. در ابتدا صفحه تخفیفاتی برای شما عزیزان مد نظر گرفته شد.

امروز یکشنبه ۱۳۹۸/۶/۱۰ مصادف با اول محرم حسینی قیمت گوسفند زنده در تهران طبق لیست زیر است.

  • ازنژاد کردستان هرکیلو۴۵۰۰۰تومان
  • ازنژادمغان هرکیلو۴۳۰۰۰تومان
  • ازنژادسنگسرهرکیلو۴۱۰۰۰تومان 
سفارش گوسفند زنده

خرید گوسفند زنده برای قربانی

همان طور که مشاهده میکنید به مناسبت عید قربان و ذبح گوسفندان تخفیف های ویژه ای برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم خرید گوسفند زنده و نرخ روز آن توسط گروه لایوشیپ پاک به صورت کامل و با اصول نرخ روز ارائه میشود.

گوسفند زنده یکی از انواع دام زنده محبوب میان انسان ها است چرا که به خاطر داشتن گوشت گرمی و لذیذش فواید بسیار زیادی برای سلامتی دارد.

طبق رسومی که از این ایام از حضرت ابراهیم (ع) به جا مانده است و اعمال خاصی که در دین اسلام آمده است ذبح گوسفند زنده و قربانی کردن آن برای شما عزیزان توسط گروه لایوشیپ انجام میشود و با تخفیف های ویژه‌ای که در نظر گرفته ایم امید داریم که در ثواب شما عزیزان شریک باشیم.

قربانی کردن گوسفند و صدقه دادن گوشت آن به یتیمان و قشر ضعیف جامعه یکی دیگر از رسومی است به شدت در روز عید قربان توصیه شده است که در جامعه ما نیز انجام میپذیرد به همین منظور فروش

گوسفند زنده

با شرایط ذکر شده و تخفیف های عنوان شده در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد.

سفارش گوسفند زنده

امروزچهارشنبه1398/05/17 قیمت گوسفند زنده در تهران از نژاد کردستان هرکیلو ۴۲۰۰۰ تومان
ازنژادمغان هرکیلو۴۰۰۰۰تومان از نژاد سنگسر۳۸۰۰۰ تومان میباشد.

امروز دوشنبه 1398/05/07 قیمت گوسفند زنده در تهران از نژاد کردستان هرکیلو ۴۱۰۰۰ تومان
از نژاد مغان هرکیلو ۴۰۰۰۰ تومان از نژاد سنگسر ۳۸۰۰۰ تومان میباشد.

امروز چهارشنبه 1398/04/19 فروش گوسفند زنده در تهران از نژاد کردستان هرکیلو ۴۱۵۰۰ تومان از نژاد مغان هرکیلو ۴۰۰۰۰ تومان از نژاد سنگسر ۳۸۰۰۰ تومان میباشد.

امروزپنج شنبه1398/04/09 گوسفند زنده در تهران ازنژاد کردستان هرکیلو۴۲۰۰۰تومان ازنژادمغان هرکیلو۴۰۰۰۰تومان ازنژاد سنگسر۳۸۰۰۰تومان میباشد

امروز شنبه1398/03/28گوسفند زنده درتهران ازنژاد کردستان هرکیلو۴۲۰۰۰تومان ازنژادمغان هرکیلو۴۰۰۰۰تومان ازنژاد سنگسر۳۸۰۰۰تومان میباشد

امروزچهارشنبه 1398/03/22 قیمت گوسفند زنده درتهران از نژاد کردستان هرکیلو۴۳۰۰۰ تومان
از نژاد مغان هرکیلو ۴۰۰۰۰ تومان ازنژاد سنگسر۳۸۰۰۰ تومان میباشد.

امروزپنج شنبه1398/03/09 قیمت دام زنده شهرداری در تهران از نژاد کردستان هر کیلو ۴۵۰۰۰ تومان از نژاد مغان هر کیلو ۴۳۰۰۰تومان از نژاد سنگسر۳۹۰۰۰ تومان میباشد.

امروزچهارشنبه1398/03/01 قیمت دام زنده شهرداری در مرکز خرید تهران از نژاد کردستان هرکیلو ۴۴۰۰۰ تومان ازنژاد مغان هرکیلو ۴۲۰۰۰ تومان ازنژاد سنگسر۳۹۰۰۰ تومان میباشد.

امروزدوشنبه1398/02/23 قیمت گوسفند زنده در مرکز خرید دام زنده از نژاد کردستان هر کیلو ۴۲۰۰۰ تومان از نژاد مغان هرکیلو ۴۱۰۰۰ تومان از نژاد سنگسر۳۹۰۰۰ تومان میباشد.

امروزپنج شنبه 1398/2/19 قیمت گوسفند زنده مرکز خرید دام زنده  از نژاد کردستان هرکیلو ۴۳۰۰۰ تومان از نژاد مغان هرکیلو ۴۱۰۰۰۰ تومان از نژاد سنگسر۳۹۰۰۰ تومان میباشد.

امروز دوشنبه 1398/2/16 قیمت گوسفند زنده درتهران از نژاد کردستان هرکیلو ۴۳۰۰۰ تومان

از نژاد مغان هرکیلو ۴۱۰۰۰۰ تومان از نژاد سنگسر۳۹۰۰۰ تومان میباشد.

امروزیکشنبه1398/2/8 قیمت گوسفند زنده درتهران از نژاد کردستان هرکیلو ۴۱۰۰۰ تومان از نژاد مغان هرکیلو ۴۰۰۰۰ تومان از نژاد سنگسر۳۸۰۰۰ تومان میباشد.

امروزچهارشنبه 1398/02/04 فروش گوسفند زنده در تهران از نژاد کردستان هرکیلو ۴۱۰۰۰ تومان از نژاد مغان هرکیلو ۴۰۰۰۰ تومان از نژاد سنگسر ۳۹۰۰۰ تومان میباشد.

15.امروز دوشنبه 1398/01/21 قیمت فروش گوساله زنده هرکیلو از35000 تومان تا 38000 تومان می باشد.

14.امروز دوشنبه 1397/12/21 نرخ فروش گوساله زنده هر کیلو از 35000 تا 38000 تومان میباشد.

13.امروز پنجشنبه 1397/12/16 نرخ فروش گوساله زنده هرکیلو از 35000 تومان تا 38000 تومان است.

قیمت گوسفند زنده

نرخ گوسفند زنده و قیمت دام زنده

live sheep prices

گوسفند زنده مورد نیاز خود را از مرکز خرید و فروش گوسفند زنده و دام پاک (لایوشیپ پاک) بدون واسطه و به طور مستقیم از تولید کننده به مصرف کننده با قیمت مناسب خریداری کنید.

مرکز خرید دام زنده در تهران با 17 سال تجربه در حوزه خرید و فروش و تامین گوسفند و گوساله زنده جهت مراسمات، نذورات و عقیقه در تمام طول سال به صورت شبانه روزی در چندین شعبه در نقاط مختلف تهران فعالیت دارد.

خرید آنلاین گوسفند زنده یا خرید اینترنتی دام زنده نیازی است که امروزه باتوجه به مشغله‌های کاری و زندگی به امری عادی تبدیل شده است. لایوشیپ پاک این امکان را فراهم کرده است تا شما بتوانید دام زنده مد نظر خود را به راحتی داشته باشید.

نرخ گوسفند زنده در گروه لایوشیپ پاک مطابق نرخ روز گوسفند زنده در سال 97 است.

نرخ دام زنده براساس نژاد آن‌ها برحسب کیلو است، چراکه هر نژادی درصد چربی و گوشت متفاوتی دارد.

روزانه قیمت و نرخ گوسفندهای کردستان، افشاری، سنگسر و مغان بر روی صفحه نرخ روز گوسفند و دام زنده گذاشته می‌شود. علاوه بر آن نرخ فروش گوساله زنده (نرو ماده) نیز گذاشته می‌شود.

به غیر از اطلاعات قیمت و نرخ و فروش گوسفند و دام زنده می‌توانید با مراجعه به بلاگ اطلاعاتی درباره نژادهای مختلف گوسفند و گوساله و گاو (سمینتال، رومانف، مرینوس و …) و اطلاعات تجاری (صادرات و واردات و ترانزیت دام زنده به کشورهای عربی مثل عمان، کویت، قطر و…) به‌دست آورید.

با ما بروز باشید و از قیمت روز انواع گوسفند و دام زنده در جریان قرار بگیرید.

با کیفیت عالی دام زنده و قیمت روز و مناسب در خدمت شما عزیزان هستیم

بازگشت به بالای صفحه