خرید اینترنتی دام را به چند دلیل تجربه کنید.

خرید اینترنتی دام را به چند دلیل تجربه کنید.

توسط admin

اطلاعات دامی

دام زنده برای استفاده در مراسمات مختلفی همچون عروسی، عزا، تولد نوزاد، حج، نذری و…

دام زنده برای استفاده در مراسمات مختلفی همچون عروسی، عزا، تولد نوزاد، حج، نذری و … مورد استفاده قرار می گیرد. اما تهیه دام زنده در بسیاری از موارد با مشکلاتی همراه بوده و یکی از دغدغه های افراد برگزار کننده مجالس میباشد. دلیل این موضوع را می توان به مکان های قرارگیری فروش حضوری دام نسبت داد. این مکان ها اغلب در حاشیه یا بیرون از شهر قرار گرفته و دسترسی به آنها با دشواری روبرو می باشد.، علاوه بر این مراجعه به این مکان ها نیازمند صرف هزینه بالایی بوده و موجب اتلاف وقت می شود. تهیه گوسفند با مهر وزارت بهداشت یکی دیگر از مشکلات خرید حضوری است که به سادگی امکان پذیر نمی باشد. خرید اینترنتی دام موضوع مقاله پیش روی شماس توصیه میکنیم حتما تا پایان همراه ما باشید.

راهکار حل تمامی این مشکلات استفاده از خدمات مراکز فروش گوسفند زنده اینترنتی است. شرکت ها مختلفی در زمینه فروش آنلاین گوسفند فعال هستند و به شهروندان خدمت رسانی می کنند. لایوشیپ یکی از این مراکز معتبر است که به صورت 24 ساعته پاسخگوی نیاز مشتریان می باشد.

مزایای خرید اینترنتی دام

 • این مراکز در صورت داشتن مجوزهای مربوطه از سوی اتحادیه گوشت گوسفندی و شهرداری، مشکلی از بابت سلامت دام نخواهند داشت. بنابراین قبل از هرگونه اقدام و خرید از این سایت ها، تمامی مجوزهای مربوطه را بررسی کنید.
 • ثبت سفارش به صورت اینترنتی انجام شده و اتلاف وقت به کمترین میزان می رسد.
 • در این روش فرآیند خرید، اینترنتی صورت گرفته و نیاز به مراجعه فرد نیست. به همین دلیل هزینه های رفت و برگشت حذف می شوند. حتی گوسفند خریداری شده نیز به صورت رایگان به محل ارسال می شود.

گوسفندان عرضه شده در این مراکز، با بهترین مواد ارگانیک تغذیه شده و جوان هستند؛ در نتیجه کیفیت گوشت حاصل در بالاترین سطح قرار داشته و طعم فوق العاده ای دارد.

خدمات لایوشیپ پاک

 • فعالیت این مراکز به صورت شبانه روزی است و از لحاظ زمانی محدودیتی برای شما وجود ندارد. در صورتی که مراکز حضوری فروش گوسفند زنده در ساعات مشخصی از روز فعالیت داشته و امکان مراجعه به آنها و خرید در هر زمانی میسر نیست.
 • پس از ثبت سفارش، محصول مورد نظر در زمان و مکان تایید شده توسط شما ارسال می شود.
 • برای جلب رضایت مشتری، به همراه گوسفند یک باسکول نیز به محل ارسال و وزن کشی مجدد صورت می گیرد.
 • بسیاری از مراکز، به همراه گوسفند، یک قصاب نیز به محل ارسال می کنند. قصاب، به صورت رایگان ذبح، خرد کردن گوشت، تمیز کردن کله، پاچه و سیرابی و … را انجام می دهد. به این ترتیب دغدغه و نگرانی بابت ذبح و تمیز کزدن گوسفند وجود نخواهد داشت.
 • قیمت این مراکز مصوب و بر اساس نرخ اتحادیه تعیین شده است. البته در بسیاری از موارد جشنواره هایی از سوی مراکز عرضه اینترنتی گوسفند زنده برگزار شده و مشتریان با خرید در این جشنواره ها، از تخفیفات ویژه ای برخوردار می شوند.
 • منبع: قیمت گوسفند زنده

ارسال دیدگاه

 • با سلام
  ممنون از مطالب مفیدتون درباره قیمت گوسفند زنده ، من چند گوسفند میخاستم نحوه سفارش رو لطف می کنید بگید؟ با تشکر

  • سلام دوست عزیز
   ممنونیم از نظرتون، جهت سفارش می تونید با شماره09123976147 تماس بگیرید