رد کردن لینک ها

فروش گوسفند برای محرم + قیمت گوشت نذری

فروش گوسفند برای محرم توسط لایوشیپ پاک انجام میشود.

با آمدن ماه محرم و شروع مراسمات مهم هرساله مانند برگزاری روضه، هیئت و … نذری‌ها نیز برپا میشوند. که اکثر غذاهایی که باب هستند برای نذری مانند قیمه، قورمه سبزی، شله، کباب، لوبیا پلو و … نیازبه گوشت قرمز دارد.

گروه لایوشیپ پاک در نظر دارد تا در این امر زیبا و نوعی خدمت به عزادارن حضرت اباعبدالله الحسین با فروش ویژه خود و ارائه خدمات مورد نیاز خدمتی در این مسیر بزرگ و الهی انجام دهد.

فروش گوسفند برای محرم

خرید گوسفند زنده برای محرم

در ماه محرم خرید گوسفند زنده نسبت به قیمت روز با اندک اختلافی صورت میگیرد و خدمات دیگری از طرف لایو شیپ پاک به شما عزیرانی که برای نذری میخواهید گوسفند بخرید و قربانی کنید ارائه میشود. گروه لایوشیپ پاک در حال حاضر پرورش تمامی گوسفندان را انجام نمیدهد و فقط به پرورش و فروش سه نژاد مغان، سنگسر و کردستان می‌پردازد. فروش گوسفند برای محرم توسط ما یک پیشنهاد خوب برای شماست.

فروش گوساله زنده برای محرم

ممکن است به خاطر شرایط اقتصادی و میزان گوشت لازم برای پخت غذاهای نذری گوشت میزان خرید گوسفند و گوشت گوسفند برای شما کافی نباشد.

پیشنهاد ما خرید گوساله زنده است. لایوشیپ پاک، مرکز فروش دام زنده در تهران، علاوه بر فروش گوسفند زنده فروش گوساله زنده از نژاد سمنتال را نیز بر عهده دارد.

گوسابه سمینتال

قیمت گوسفند زنده برای محرم در تهران

لایوشیپ پاک فروش گوسفند زنده را در ایام محرم در تمامی نقاط تهران انجام میدهد علاوه بر فروش حمل گوسفند و قصابی نیز به صورت رایگان فقط مخصوص ماه محرم انجام میشود.

گوشت گوسفندی برای شیشلیک

قیمت گوسفند برای محرم 98

امروزیکشنبه۱۳۹۸/۶/۱۰ مصادف با اول محرم 98 قیمت گوسفند زنده درتهران  ازنژاد کردستان هرکیلو ۴۵۰۰۰ تومان ازنژاد مغان هرکیلو ۴۳۰۰۰ تومان از نژاد سنگسر هر کیلو ۴۱۰۰۰ تومان می باشد. البته قابل ذکر است که مبلغ بعد از جمع نهایی برای نذری قابل تخفیف است.

تحویل گوشت به هیئت

در ماه محرم قصابی تمامی گوسفندان فروخته شده و قطعه کردن گوشت مناسب با مد نظر مشتری به صورت کاملا رایگان توسط گروه لایوشیپ پاک انجام میشود. با خیال راحت میتوانید برای زمان مد نظر گوسفند خود را خریداری کنید و تقسیم بندی آن را به ما بسپارید.

ذبح گوسفند در ماه محرم

این را هم در نظر داشته باشید که لایوشیپ پاک تمامی گوسفندان خود را به صورت کاملا مذهبی و اصول ذبح اسلامی ذبح میکند.

ذبح گوسفند

در اسلام عمل ذبح کردن باید توسط یک فرد مسلمان باید انجام شود خود ذبح به معنای کشتن دام ها به روش اسلامی و شرعی است. در ذبح گوسفندان باید نکاتی رعایت شود که گوشت دام حلال باشد. باید حتما حیوان قبل از دبح آب بنوشد برای این روش از وسیله تیزی که معمولا چاقو است استفاده می شود. برای این کار لازم است، هنگام برش سر گوسفند زنده از ناحیه شریان ها آغاز شود. باید دقت شود تا وقتی که روح از بدن جدا نشده، به طور کامل سر حیوان نباید قطع شود. هنگام ذبح باید چهار رگ اصلی باید بریده شود

شرایط ذبح گوسفندان

شرایط ذبح کردن در هر گونه دام زنده، یکسان می باشد. اولین شرط اصلی و مهم مسلمان بودن فرد ذبح کننده است بهتر است کسی که ذبح را انجام می دهد وضو داشته باشد. در قدم بعد باید توجه داشت، اگر چاقو برای  این عمل در دسترس نبود، می تواند از سنگ تیز و یا شیشه استفاده کرد. چهار رگ اصلی باید بریده شود. پس از دادن آب و غذا به گوسفند یا دام زنده  باید حیوان را رو به قبله کند و با نام و یاد خدا شروع کند

آداب ذبح در اسلام

1.ذبح کردن باید رو به قبله انجام گیرد. اگر فرد از عمد این کار را انجام ندهد، گوشت حرام است. سهوا انجام دادن این کار مانعی ندارد.

2. مراحل ذبح دام زنده به روش زیر است: چاقو را با نیت خالص جهت قربانی کردن بر روی گلوی گوسفندان بگیذارید. با آوردن ذکرو نام خدا ( بسم الله الرحمن الرحیم) تمام رگ و شریان ها بدون تاخیر بریده شود. نگفتن نام خدا از روی عمد موجب حرام شدن گوشت می شود. برای جلوگیری از هرگونه ایجاد دام غیر بهداشتی رعایت تمامی اصول ذبح واجب می باشد.

  1. مطمئن شوید حیوان حرکت نمی کند و به اندازه کافی خون از بدنش رفته است، این یعنی روح به طورکامل از بدن جدا شده و فرد می تواند سر گوسفند را از بدن جدا نماید.

چگونگی ذبح گوسفند

برای عمل ذبح دام های زنده و دوری از ایجاد آلودگی بافتی در گوسفنده های زنده، این عمل باید از پایین برآمدگى زیر گلو حلق شروع شود. با بریده شدن این قسمت، مِرى و دو شاهرگ اطراف آن نیز باید به زور عمقی برید و شکافته شوند. جدا کردن این بخش ها باید به طور کامل و پشت سر هم انجام شود.تاخیر در آن به ایجاد دام های غیربهداشتی کمک می کند. توجه پس از جان دادن کامل، قسمت سرا باید از بدن جدا شود.پس از جان دادن کامل گوسفندان، می توانید گوشت و پوست را جدا نمایید.

گوسفند زنده 98

باتوجه به شرایطی که گفته شد ذبح گوسفند به طور صحیح، تخفیفات مد نظر، شرایط خوب گوسفندان ما و .. پیشنهاد ما این است برای مراسمات خود گوسفندان خود را از ما تهیه کنید.

 

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه